News
Paula Pul
Paula Pul
5 marca 2020

LAWMORE doradcą Gymsteer – inwestycja Pracuj Ventures

Do grona wspólników Spółki Gymsteer dołączył nowy inwestor, Fundusz Pracuj Ventures. Miło nam poinformować, że nasza kancelaria po raz kolejny miała przyjemność doradzać Spółce i jej Założycielom przy procesie negocjacji warunków inwestycji.

Fundusz Pracuj Ventures wesprze Spółkę w rozwoju sprzedaży pay per entry do pracodawców jako benefitu pracowniczego oraz w dalszej rozbudowie sieci dostępnych obiektów sportowych.

Gymsteer jest platformą dla klubów fitness pozwalającą na kompleksowe, intuicyjne i sprawne zarządzanie jego działaniem. W ramach głównej działalności Spółka rozwija marketplace z dostępem do obiektów sportowych w modelu pay per entry, gdzie każdy (zarówno indywidualnie, jak i przez Pracodawcę) może kupić wejście open lub na wybrane zajęcia. Poza marketplace spółka oferuje również system do zarządzania obiektami sportowymi w modelu SaaS. 

Pracuj Ventures to fundusz inwestycyjny inwestujący w innowacyjne przedsiębiorstwa HRTech i EduTech od 500 tysięcy do 2 milionów złotych. Założony został w 2019 roku przez Grupę Pracuj i część jej udziałowców. W ciągu najbliższych 3 lat zamierza wesprzeć ok. 10-12 firm. Partnerami zarządzającymi funduszem są Maciej Noga oraz Paweł Leks – współzałożyciele Grupy Pracuj.

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon