Nota prawna

Nazwa LAWMORE odnosi się do jednej lub kilku jednostek Kancelarii LAWMORE Maciejewicz Jaraczewski sp. k., jej spółek zależnych oraz podmiotów powiązanych.

LAWMORE jest organizacją składającą się z kancelarii i firm członkowskich, świadczących wybranym klientom szereg usług prawniczych i okołoprawniczych. LAWMORE działa za pośrednictwem następujących podmiotów: LAWMORE Sp. z o.o. (KRS 0000524506, NIP: 5252603232, kapitał zakładowy 15000 PLN); LAWMORE Maciejewicz Jaraczewski sp. k. (KRS 0000647023, NIP 7010632219).

LAWMORE jest zarejestrowanym znakiem towarowym (nr R.279578), w związku z czym zastrzegamy sobie wszelkie związane z tym prawa.

 

POUFNOŚĆ

W LAWMORE do zasad poufności przykładamy najwyższą wagę, a dbałość o tajemnice przedsiębiorstwa i informacje poufne naszych klientów jest dla nas wyznacznikiem profesjonalizmu. Dlatego też nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia w tym zakresie, a w Kancelarii stosowane są nowoczesne środki techniczne w celu zabezpieczenia powierzonych nam informacji poufnych.

Ponadto, radców prawnych, rzeczników patentowych oraz aplikantów radcowskich i rzecznikowskich obowiązuje tajemnica zawodowa. Na podstawie odpowiednich aktów prawnych, obowiązani są oni zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedzieli się w związku z udzieleniem pomocy prawnej, a obowiązek ten nie jest ograniczony w czasie.

W celu dochowania należytej staranności, również sporządzamy i zwieramy z naszymi klientami (lub potencjalnymi klientami) umowy o zachowaniu poufności.

 

INFORMACJE ZAWARTE W RAMACH WWW.LAWMORE.PL

Informacje zamieszczone na naszej stronie internetowej nie mogą zostać uznane za poradę prawną w jakiejkolwiek sprawie. Treści na niej zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny, a my nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających z ich interpretacji, bez konsultacji prawnej. Wszystkie materiały udostępnione na naszej stronie internetowej są aktualne na dzień ich zamieszczenia. Nie możemy jednak zagwarantować, że będą aktualne czy przydatne w każdym stanie faktycznym i w każdym czasie. Wszelkie treści zawarte na naszej stronie można wykorzystywać wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego. Jeśli chcesz wykorzystać je w celach publicznych lub komercyjnych – napisz do nas.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon