Zespół

Magdalena Mielczarek

Radca Prawny

Radca prawny. Specjalista w obsłudze procesów inwestycjach, w szczególności w spółki technologiczne. Zajmuje się strukturyzacjami przedsiębiorstw przeprowadzając liczne procesy fuzji oraz przejęć krajowych i transgranicznych, podziałów, przekształceń.

Specjalizuje się w zabezpieczaniu majątku pod względem prawa spadkowego i korporacyjnego, obsługując dziesiątki skomplikowanych procesów służących ochronie interesów klientów i ich majątku, wychodząc poza tradycyjne ramy obsługi prawnej. Ma wieloletnie doświadczenie w procesach due diligence, procesach negocjacyjnych oraz transakcjach M&A i VC. Jest osobą odpowiedzialną za budowanie modeli programów motywacyjnych dla pracowników (ESOP) dostosowanych do indywidualnych założeń rozwijających się przedsiębiorstw.

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2014 ukończyła studia podyplomowe Akademia Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również absolwentką studiów podyplomowych dziennikarstwa na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon