Zespół

Aneta Michalewska

Radca Prawny

 

Radca prawny specjalizujący się w prawie handlowym, spółek, rynku kapitałowego, cywilnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju (startupy), a także na rzecz spółki publicznej. Doradzała funduszom venture capital i private equity w realizowanych przez nie transakcjach oraz w sprawach związanych z bieżącą działalnością.

Zajmowała się kompleksowym doradztwem korporacyjnym. Wspierała spółki w procesach fuzji i przejęć na rynku kapitałowym, projektach przekształceń, due dilligence oraz restrukturyzacji zadłużenia. Nadzorowała i wykonywała obowiązki informacyjne spółki publicznej.

Doświadczenie zdobyła pracując w jednej z największych spółek w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej, pracując w funduszach inwestycyjnych oraz w kancelariach prawnych.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Prawo i Ekonomia Rynków Kapitałowych oraz Akademia Spółek. Ukończyła podyplomowe studia Prawa Gospodarczego i Handlowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka School of American Law, Chicago Kent College of Law, CBKE Universities Wroclaw.

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon