News
Aleksandra Maciejewicz
Aleksandra Maciejewicz
8 listopada 2014

XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Kolejny raz w tym roku, przeprowadziliśmy gościnny wykład w ramach cyklu LET THEM KNOW – projektu organizowanego podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Na 11. edycji łódzkiego Fashion Week wystąpił Michał Kulka, który poprowadził wykład zatytułowany „Jak finansować swój biznes? Skąd pozyskać kapitał?”. To pierwszy tego typu wykład, który został przeprowadzony dla branży modowej.

Michał Kulka

26 października, Łódź powitała nas zimno. Na szczęście tylko pod względem pogody, ponieważ frekwencja na wykładzie pozytywnie nas zaskoczyła. Michał zaprezentował przegląd możliwości finansowania biznesu na różnych etapach, omówił również wady i zalety każdego z nich. Zdradził też niektóre tajniki tego, jak dobrze dobrać moment do pozyskania zewnętrznego inwestora, jak przygotować firmę, markę i siebie do rozmów. Omówione zostały również inne aspekty zewnętrznego finansowania marki – od przeglądu i „sprzątania” w firmie, przez pitch deck, po umowę inwestycyjną. Ilość pytań na zakończenie prelekcji pokazała, że temat był bardzo interesujący i warto było go poruszyć.

Poza tym, podczas tegorocznej edycji mieliśmy przyjemność spotkać wiele interesujących osób – oczywiście projektantów, ale również dziennikarzy i blogerów, czy producentów ciekawych rozwiązań technicznych dla branży fashion.

fwfw2

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon