News
Zuzanna Paduch
Zuzanna Paduch
26 sierpnia 2022

r.pr. Magdalena Mielczarek EKSPERTEM W PROJEKCIE HER IMPACT

Obecnie, niestety, wciąż mówi się, że kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni i wciąż rzadziej inwestują. W związku z tym powstał nowy projekt „Let’s talk about Her Money” we współpracy Her Impact z Santander Bank Polska. Jest to seria podcastów prowadzona przez współzałożycielkę Her Impact – Magdalenę Linke-Koszek, w której mamy przyjemność występować w roli ekspertów.

25.08.2022 premierę miał pierwszy odcinek z udziałem r.pr. Magdaleny Mielczarek, w którym poruszona została tematyka dot. negocjowania z inwestorami. Całej rozmowy można posłuchać tutaj

Her Impact jest pierwszą w Polsce platformą, oferującą realne narzędzia rozwojowe dla kobiet na każdym stanowisku. Po wykonaniu serii testów, system rekomendacji przedstawia każdej użytkowniczce materiały do nauki – artykuły, książki, wideo i podcasty opracowane przez ekspertów z całego świata. To unikalny i autorski kontent szanowanych specjalistów z najróżniejszych dziedzin, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi kobietami. Obecnie w aplikacji jest 56 Ekspertów z 7 krajów. Her Impact to również wspierająca się społeczność – grupy tematyczne, na których kobiety mogą wymieniać się doświadczeniami i zyskać widoczność na arenie międzynarodowej.

 

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon