Startupy
Paula Pul
Paula Pul
27 stycznia 2016

Prowly pozyskało 4,5mln zł od Internet Ventures FIZ oraz Bluerank

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że LAWMORE miało przyjemność reprezentować firmę Prowly podczas procesu inwestycyjnego, który zakończył się pozyskaniem przez startup 4,5 mln zł od dwóch inwestorów: Internet Ventures FIZ oraz Bluerank. Nasz zespół negocjował warunki umowy inwestycyjnej w imieniu founderów.

Dzięki kolejnej rundzie finansowania Prowly będzie mogło rozpocząć intensywną ekspansję zagraniczną oraz rozwijać oferowane przez siebie produkty.

Startup jest autorem platformy działającej w modelu SaaS, oferującej m.in. narzędzia do budowy efektywnego biura prasowego i funkcjonalnej bazy kontaktów. Oprócz tego Prowly pomaga zwiększyć zasięg publikowanych przez użytkownika newsów oraz ułatwia agregowanie informacji o odbiorcach. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę, proces komunikacji marki staje się bardziej intuicyjny, kompleksowy i efektywny. Całość informacji skomponowana jest w estetyczny sposób, co zwiększa zainteresowanie odbiorców materiałami wysyłanymi przez firmy i instytucje.

Prowly działa od 2013 r. To już druga runda finansowania tego dynamicznie rozwijającego się startupu. Inwestycja w fazie seed pozwoliła firmie na budowę platformy w wersji beta oraz pozyskanie takich klientów jak Ikea, Spotify, National Geographic i Allegro.
Dzięki ciężkiej pracy zespołu i zaangażowaniu finansowym i operacyjnym inwestorów, z pewnością grono klientów startupu w najbliższym czasie się powiększy, czego serdecznie im życzymy.

Podziel się

Artykuły

W majowym wydaniu naszego newslettera, poruszone zostały następujące tematy: Zmiany w prawie i interpretacje: Ulga

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon