Startupy
Paula Pul
Paula Pul
22 czerwca 2023

Lawmore partnerem Polish Tech Day Warsaw 2023

21 czerwca w Kampusie Google dla Startupów na Placu Konesera, odbył się Polish Tech Day Warsaw 2023. Polish Tech Day to największy projekt Fundacji PLUGin, którą wspieramy od początku jej istnienia.  

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy jednym z partnerów tego wydarzenia oraz przekazaliśmy nagrodę dla wygranego startupu, którą był pakiet usług prawnych. 

 

Stworzony w 2015 roku, Polish Tech Day (PTD) jest jedną z najważniejszych konferencji technologicznych, organizacji non-profit, prowadzoną przez członków społeczności polskiej diaspory technologicznej z całego świata. Program łączy podobnie myślących ludzi oraz pomaga im znaleźć inspirację, partnerów biznesowych, kluczowych pracowników i fundusze dla rozwoju. Celem konferencji jest łączenie, inspirowanie oraz umacnianie pozycji zarówno startupów, jak i członków społeczności technologiczno-innowacyjnej.

 

W tegorocznym programie oprócz konkursu pitchingowego odbyły się również dwa panele founders-to-founders z udziałem między innymi InStreamly, symmetrical.ai, Packhelp, Apptension. Trzy sesje o innowacjach z udziałem Cobin Angels, Warsaw Equity Group, SpeedUp Venture Capital Group, The Heart, BNP Paribas i space3ac oraz 30-minutowe warsztaty „Wejdź na rynek brytyjski” z ekspertami z EBS ltd i West Midlands Growth Company.

 

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon