News
Aleksandra Maciejewicz
Aleksandra Maciejewicz
12 października 2022

LAWMORE partnerem Funduszu Sektor 3.0 kierowanego do projektów #TechForGood

Aleksandra Maciejewicz, rzeczniczka patentowa i partnerka w kancelarii LAWMORE, została mentorką w Funduszu Sektor 3.0, kierowanego do organizacji pozarządowych tworzących produkty i usługi cyfrowe z zakresu #TechForGood. Tym samym LAWMORE dołączyło do grona partnerów inicjatywy w edycji 2022/2023.

Fundusz Sektor 3.0 jest elementem programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, który od lat wspiera tworzenie nowych rozwiązań społecznie użytecznych #TechForGood. 

W ramach procesu inkubacji pomysłodawcy wezmą udział w trzymiesięcznym cyklu szkoleń, które posłużą dopracowaniu pomysłu, stworzeniu spójnej koncepcji oraz wprowadzeniu produktu lub usługi na rynek. Jeden z warsztatów poświęcony będzie tematyce własności intelektualnej, w której specjalizuje się właśnie Aleksandra Maciejewicz. Szczególnie istotnymi aspektami, które poruszy w swoim wystąpieniu będą kwestie ochrony prawa własności przemysłowej i prawo autorskie – kluczowe elementy dla twórców unikalnych rozwiązań technologicznych.Fundusz Sektor 3.0 adresowany jest do każdej organizacji, która ma pomysł na nową technologię w duchu #TechForGood, natomiast nie wie od czego zacząć jego realizację lub nie ma na to środków finansowych. Najlepsze zespoły biorące udział w Funduszu mogą uzyskać do 100 000 złotych finansowania na dalszy rozwój projektów oraz wsparcie mentorów. Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na stronie: https://sektor3-0.pl/fundusz/

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon