News
Zuzanna Paduch
Zuzanna Paduch
9 grudnia 2022

LAWMORE DORADCĄ STEPAPP – INWESTYCJA M.IN. SMOK VENTURES, LIVEKID I NETGURU-BIZNES

Jest nam niezwykle miło poinformować, że ponownie mieliśmy możliwość reprezentować startup Stepapp, który pozyskał 2,2 mln zł od inwestorów w kolejnej rundzie finansowania. Inwestorami tej rundy byli: SMOK VC, FREYA CAPITAL, Jakub Pawelski (LiveKid), Marcin Urbańczyk, Wiktor Schmidt (Netguru), Aleksandra Lazar, Mikołaj Czajkowski.

Dla przypomnienia: Stepapp umożliwia użytkownikom wybranie jednorazowego lub stałego sprzątania – model subskrypcyjny – z myciem okien, prasowaniem i odkurzaniem samochodu. Poza tym spółka współpracuje z firmami, w których usługi porządkowe od Stepapp stały się benefitem pracowniczym. Warto wskazać, że młodzi przedsiębiorcy produkują również środki czystości pod własną marką – Stepapp Home, co stanowi doskonałe uzupełnienie aplikacji mobilnej do zamawiania samego sprzątania. Pomysłodawcy biznesu chcą wprowadzić także opcję taniego uzupełnienia ich środków tak, aby ograniczyć zakup i produkcję plastiku, przyczyniając się tym samym do rozwoju podejścia „zero waste”.

Założyciele startupu planują przeznaczyć uzyskane podczas tej rundy środki na rozwój działalności w ramach sektora B2B oraz ekspansję na kolejne polskie miasta. Na liście potencjalnych kandydatów znajdują się m.in. Trójmiasto, Kraków oraz Wrocław. Firma analizuje aktualnie, jak kształtują się w tych miejscach możliwości współpracy w ramach modelu B2B, będącego priorytetem Stepappu przy wchodzeniu na nowe rynki.

Sprawdź również: obsługa prawna startupów

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon