News
Maksymilian Nasiłowski
Maksymilian Nasiłowski
20 grudnia 2019

Lawmore doradcą SmartHotel – inwestycja SMOK Ventures

Z przyjemnością informujemy, że start-up SmartHotel otrzymał od funduszu SMOK Ventures 2 mln złotych finansowania. LAWMORE w tej inwestycji reprezentowało założycieli startupu.

SmartHotel to polski start-up, którego działalność polega na ulepszaniu komunikacji między gośćmi hotelu a recepcją. Za pomocą rozwiązań technologicznych m.in. Smart TV z systemem Android oraz Chatbotów na Facebook Messengerze, SmartHotel integruje się z wewnętrznymi systemami hotelowymi i pozwala gościom hotelu bez konieczności dzwonienia, czy odwiedzania recepcji załatwiać sprawy dotyczące ich pobytu.

SMOK Ventures to Polsko-Amerykański fundusz inwestycyjny, założony przez Borysa Musielaka i Dianę Koziarską, twórców preakceleratora dla start-upów ReaktorX, oraz Paula Bragiela, amerykańskiego inwestora polskiego pochodzenia. Obiektem zainteresowania funduszu są start-upy we wcześniej fazie rozwoju, swoją działalność skupiające w szczególności na rynku gier , sztucznej inteligencji, technologii marketingowej i fintechu.

Podziel się

Artykuły

Startupy, niezależnie od ich branży, formy prawnej czy wielkości, od samego początku stają przed koniecznością

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon