News
Zuzanna Paduch
Zuzanna Paduch
18 stycznia 2023

LAWMORE DORADCĄ MONITI – INWESTYCJA JR HOLDING

Miło nam poinformować o kolejnej transakcji, którą mieliśmy przyjemność obsługiwać. Aplikacja MONITI otrzymała finansowanie w wysokości 1,2 mln zł od JR Holding. W tym procesie reprezentowaliśmy startup.

Moniti to innowacyjne narzędzie, służące rejestracji czasu pracy i monitoringu pozycji GPS pracowników w czasie rzeczywistym, za pomocą aplikacji w telefonie pracownika. Łączy w sobie wszechstronność analizy danych i wygodę użytkowania. Znacząco ułatwia pracę działów HR i kierowników poprzez automatyzację, a także cyfryzację procesów zarządzania pracownikami firm – niezależnie od branży, czy wielkości.

Moniti, zgodnie z polityką BYOD (Bring Your Own Device), ma zachęcić pracowników do używania osobistych telefonów w celach służbowych. To jedyna aplikacja w telefonie pracownika, którą będzie używał do wykonywania swoich obowiązków. Za jej pomocą odnotuje swoją obecność, złoży wniosek o urlop oraz wykona powierzone mu zadania. Wszystko po to, aby nie tworzyć dodatkowych elektrośmieci, jak również nie utrzymywać drogiej infrastruktury wewnątrz firmy.

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon