News
Zuzanna Paduch
Zuzanna Paduch
13 października 2022

LAWMORE DORADCĄ DEMOBOOST – INWESTYCJA 1.7 MLN EUR – BTOV ORAZ MOVENS CAPITAL

Demoboost otrzymało dofinansowanie w wysokości 1,7 miliona euro m.in. od BTOV Partners i Movens Capital oraz aniołów biznesu. W tej transakcji reprezentowaliśmy spółkę.

Demoboost to warszawski startup, założony przez Piotra Zesiuka (Prezes), Pawła Jaszczurowskiego (CEO), Kamila Smugę (CTO) & Annę Decroix (CMO). Pomaga firmom software’owym skutecznie wprowadzać na rynek, efektywnie sprzedawać i wdrażać ich produkty. Opracowane przez firmę rozwiązanie umożliwia tworzenie stabilnych wersji demonstracyjnych, bez potrzeby kodowania.

Coraz powszechniejsza digitalizacja procesów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej przyczyniła się do powstania olbrzymiego zapotrzebowania na adresujące coraz to nowe potrzeby oprogramowanie. Już dziś szacuje się, że globalny rynek oprogramowania jako usługi (SaaS) jest wart 130 miliardów dolarów, a do 2028 roku urośnie do 717 miliardów dolarów. W związku z tym założyciele startupu zapowiadają, że zebrane środki przyspieszą globalną ekspansję platformy oraz dalsze rozwinięcie rozwiązania demonstracyjnego, podnoszącego istotnie efektywność i ROI procesów sprzedażowych w branży IT.

Sprawdź również: obsługa prawna startupów

Podziel się

Artykuły

W majowym wydaniu naszego newslettera, poruszone zostały następujące tematy: Zmiany w prawie i interpretacje: Ulga

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon