News
Paula Pul
Paula Pul
1 maja 2014

FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Na pewno wszyscy znacie FashionPhilosophy Fashion Week Poland, które jest największym międzynarodowym wydarzeniem modowym w Polsce. Organizowane jest dwa razy w roku w Łodzi i prezentowane na nim są premierowe kolekcje stworzone przez najzdolniejszych polskich i zagranicznych projektantów oraz domy mody.

LogoFWP-300
FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Co roku, w ramach Fahion Week odbywa się cykl szkoleń Let Them Know, które są przeznaczone dla osób zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i poszerzaniem kompetencji z zakresu branży modowej. Zajęcia, o zróżnicowanej tematyce, prowadzą eksperci zajmujący się m. in. prawnymi, marketingowymi i kulturowymi aspektami mody.

Let Them Know to szkolenia przeznaczone dla projektantów, producentów, właścicieli firm odzieżowych, specjalistów ds. marketingu, a także wszystkich osób chcących poszerzyć kompetencje z zakresu branży odzieżowej. Uczestnicy mają okazję zdobyć trudno dostępną w Polsce wiedzę oraz przygotowanie niezbędne, by wchodzić w owocne relacje ze światem biznesu i budować marki o dużym znaczeniu na rynku mody.

W trakcie tegorocznej, 10 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, będziemy mieli przyjemność poprowadzić wykład pt. „Sprzedaż on-line – własny sklep czy platformy multibrandowe?”. Temat wykładu wynika przede wszystkim z naszych praktycznych doświadczeń związanych z codziennym kontaktem z projektantami. W końcu dla każdego projektanta przychodzi moment, gdy to sprzedaż w Internecie zaczyna być częścią dalszego rozwoju. Jedną z decyzji, którą należy wówczas podjąć, to decyzja, czy lepiej stworzyć własny sklep online czy sprzedawać poprzez platformy multibrandowe? W trakcie wykładu postaramy się przedstawić plusy i minusy zarówno pierwszego, jak i drugiego rozwiązania. Przedstawimy także alternatywy dla obu opcji. Zgodnie z naszą, nie raz pozytywnie przyjętą, praktyką, zagadnienia zostaną omówione na konkretnych przykładach. Zapewniamy, że będzie ciekawie ☺

Więcej o szkoleniach LetThemKnow na stronach Fashion Week

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon