News
Aleksandra Maciejewicz
Aleksandra Maciejewicz
21 sierpnia 2019

ExpertDay

CZIiTT

We wtorek, 20 sierpnia mieliśmy przyjemność wziąć udział w wydarzeniu ExpertDay, organizowanym przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

W ramach ExpertDay odbyły się sesje rozmów ekspertów z inkubowanymi w ramach CZIiTT zespołami, podczas których omawiane były realizowane przez te zespoły projekty. Przedmiotem rozmów było m.in. to,  jak się rozwinąć, jak przeprowadzić skuteczną kampanię marketingową czy jak pozyskać finansowanie. W wydarzeniu udział wzięło 7 zespołów i 7 ekspertów, którzy reprezentowali różne dziedziny biznesu. Jednym z ekspertów, biorących udział w wydarzeniu, była Paula Pul z naszej kancelarii. Pozostałymi ekspertami byli: Bartłomiej Kędzierski i Sonia Matlak (Made in PR), Tomasz Kowalczyk (Rebels Valley), Urszula Gielniowska (Nano Innovation Group), Agata Kwaśniewska (ReaktorWarsaw) oraz Michał Misztal (Startup Academy).

Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tak pomocnej inicjatywy jaką jest Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej! Dziękujemy za zaufanie!

Podziel się

Artykuły

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie

Zapisz się do naszego newslettera

facebook twitter linkedin search-icon close-icon