lubię kwiatki, ale wolę orgazm
robię brzydkie rzeczy, ale bardzo ładnie

Poznajecie? Tak, to teksty ekipy z REdesigned STories i dzisiaj w ramach cyklu cudo/twórcy opowiedzą nam o sobie- Karolina, Agnieszka i Martyna.

REdesigned STories to grupa młodych i niepokornych osób,  która przewróciła do góry nogami polski rynek koszulkowy. Ekipa ta sprawiła, że polskie ulice nabrały kolorów- jakich? Oczywiście pastelowych! Ale z pazurem!

1. standardowo tzn. będzie to dopiero standard 😉 , zacznijmy od serii krótkich pytań:
  • Jesteśmy…  najzwyczajniej zgraną ekipą ludzi, ale totalnie różniących się  od siebie, pełną pomysłów, własnych przekonań i racji. Tak, to dobre zdanie „ o nas” 
  • REdesigned STories jest … pomysłem na wyrażenie tego, co w nas siedzi. Mała firma z ogromnym pokładem energii i pozytywnego humoru.
  • Inspiruje nas… Hmm.. chyba wszystko dookoła. Ciężko zamknąć nas w określone ramy.. to naprawdę tak się dzieje- moment, chwila.. i boom! łapiemy to z powietrza 
  • Nasz plan B… cholera nie myśleliśmy o nim? Nie mamy na to czasu 
RSF1
2. Projektujecie koszulki z czasami dość kontrowersyjnymi napisami- skąd pomysł na to? Nie woleliście podążać zgodnie z trendem i sprzedawać jednak to, co już ktoś wcześniej przetestował i się sprawdziło?

Nasze projekty mają charakter. „ Mówię to co myślę, tu i teraz” bo.. dlaczego by nie? Hasła są kontrowersyjne, może i momentami niesmaczne, ale właśnie o to chodzi. Ma być „prosto z mostu” i „bez owijania w bawełnę”. Dlaczego nie wyrażać tego w ten sposób?  Przedstawienie brutalnych życiowych prawd na pastelach daje naprawdę bardzo fajny efekt. I jak się okazuje- to działa! 😉

RSF2
3. A czy nie boicie się wyczerpania tematu? Koszulko-twórców jest już całkiem sporo na rynku..

Zgadza się, i cholera.. konkurencja jest naprawdę spora! Jednak jest tyle sytuacji i momentów w życiu, które skłaniają nas do kolejnych haseł , że.. nie, nie boimy się.      Fakt, w przyszłym sezonie pastele mogą być już passé, ale wtedy…zmienimy kolorystykę 

RSF3

4. Skąd się wziął pomysł na nazwę? REdesigned STories FActory – tworzycie historie na nowo?

Tak, zdecydowanie. To wszystko już było, ale nie w takiej formie jak u nas.  zgrana ekipa ludzi + inspiracje + talent w połączeniu tworzą nic innego jak właśnie Fabrykę (re)dizajnerskich historii!

5. Najważniejsze czego się dotychczas nauczyliście to:
  • Systematyczności – po stokroć!! Gdyby nie codzienna mobilizacja i podział obowiązków siedzielibyśmy dzisiaj w mega  wielkim bałaganie!
  • Inwestowania ( tak, to trudne słowo )
  • A To, że warto działać, aby spełniać swoje marzenia wiedzieliśmy już dawno!

REdesigned STories FActory – sklep i facebook

cudotworcy200

Cykl wywiadów Pauli Pul – cudo/twórcy.